четверг, 20 апреля 2017 г.

День цивільного захисту у Пожарківській ЗОШ І-ІІ ступеня
Відповідно з "Планом основних заходів підготовки цивільного захисту навчального закладу на 2017 рік", 20 квітня 2017 року у період з 8:30 до 14:00 в школі було проведено День цивільного захисту. Він проводиться для того, щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. 
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.
Перед першим уроком проведено інструктивний збір представників 1-9 класів, поставлено завдання щодо дій, передбачених планом Дня ЦЗ. 
На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях». 
Учнями школи у цей день було переглянуто науково-популярні, хронікально-документальні фільми та мультфільми з питань цивільного захисту.  Було проведено конкурси малюнків серед учнів 1-7 класів за темами «Небезпека очима дітей», «Скажімо наше дружне «Ні!» усім пожежам на землі», «Дії населення у надзвичайних ситуаціях».
Вчителі основ здоров'я продемонстрували надання першої медичної допомоги для дітей. Учні мали можливість практично застосувати засоби індивідуального захисту (протигаз, ватно-марлева пов’язка «пелюстка») та відпрацювати елементи надання першої медичної допомоги (накладання пов’язок, шин). Проведені навчання виявили високий рівень відповідальності посадових осіб з організації занять по ЦЗ та БЖД, достатній рівень підготовки особового складу невоєнізованих формувань ЦЗ до дій в умовах надзвичайної ситуації.
О 10:00 за сигналом ЦЗ «Увага всім!» проведено учбову евакуацію особового складу школи. Все було не тільки  організовано, спокійно, але динамічно і швидко. Усі учасники тренування дотримувалися правил безпечної поведінки. Учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.


День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Комментариев нет:

Отправить комментарий